O Wyszukiwarce

Witaj na stronie Wyszukiwarki EkoDotacji – ogólnodostępnego i darmowego narzędzia dla wszystkich poszukujących finansowego wsparcia ekologicznych inwestycji! 

Zbieramy tutaj informacje o wszelkich dostępnych ogólnokrajowych i lokalnych programach oferujących dotacje, preferencyjne pożyczki i wsparcie techniczne na działania ekologiczne, które ograniczają negatywny wpływ człowieka na klimat i środowisko oraz pomagają w adaptacji do zmiany klimatu.

Są to programy oferowane zarówno przez instytucje publiczne (np. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Bank Gospodarstwa Krajowego, ministerstwa) i jednostki samorządu terytorialnego, jak i przez firmy.

Jak korzystać z Wyszukiwarki EkoDotacji?

Wystarczą trzy kroki, aby Wyszukiwarka EkoDotacji pomogła Ci odnaleźć odpowiednie programy dotacyjne. Na stronie głównej: 

1) określ, do której grupy beneficjentów należysz;

2) wybierz planowany rodzaj inwestycji;

3) wybierz województwo, w którym chcesz zrealizować swoje działanie.

Następnie zostanie wyświetlona lista programów odpowiadających Twojemu wyborowi. Po kliknięciu w dany program trafisz do zakładki zawierającej informacje o nim oraz link do strony operatora tego programu.

Dla operatorów programów – jak zgłosić program do Wyszukiwarki EkoDotacji?

Przedstawicieli instytucji i firm oferujących programy wsparcia ekologicznych inwestycji zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na dole strony. 

Umieszczanie programów w Wyszukiwarce EkoDotacji jest bezpłatne, a jednocześnie zwiększa możliwość dotarcia do nich. 

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz zasady ochrony danych osobowych
Zamknij powiadomienie
Przejdź do zawartości/a>